Podzimní Bratislava 28. 11. 2015

Když jsem uviděl pozvánku na podzimní závod RG-65 do Bratislavy, byl jsem překvapen. Mile. Tak jsem se hned přihlásil, a se mnou i Jarda Sýkora. Předpověď počasí byla příznivá a tak nebyl jedinej důvod nejet.

Tomá mě požádal o pomoc s organizcí, a tak jsme z Olomouce vezli startovací zařízení, pár bojí, a taky kamaráda, ketrý se chtěl podívat na to, jak RG-65 vypadá v realu při závodech. Nakonec se z něj stal zapisovač výsledků. Aspoň se nenudil.

Před závodem přijel i Peter Podhorný, vyhlásil výsledky letošního ročníku mistrovství Slovenska v kategorii RG-65. Vítězem se stal Jožo Jankovič SVK 16. GRATULUJEME!!!

Závod samotný se nesl v přátelském duchu. Vítr téměř od nuly k nějakým 8 m/s vytvářel celkem příznivé podmínky. Nakonec se odjelo 10 jízd. Výsledky najdete v odkazu.  Účast tří juniorů je nádherná, a celkem 17 lodí na startu v chladném počasí je až přkvapivé, samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Opět se startovní pole přibližuje, výkonnostně srovnává. Čím dál více se ukazuje, že je nutné dodržovat pravidla.

Po závodě jsme se sešli v místní blízké restauraci, kde jsme se ohřáli, občerstvili, zpracovali výsledky a vyhlásili vítěze. 

Poté se účastníci rozloučili a rozjeli se do svých domovů.

Nashledanou v příštím ročníku závodů RG-65.

 

Odkaz na pár fotek

munda1.rajce.idnes.cz/Podzimni_RG-65,_Bratislava